Vstupenky, poukazy, ...

 

Rezervácie a vstupenky sú dve veľmi podobné veci. Vstupenku je možné vytvárať k akejkoľvek rezervácii (napr. vo forme PDF dokumentu, ktorý obsahuje QR kód), avšak v niektorých prípadoch je práve vstupenka alebo poukaz tým, čo chcete zákazníkovi poskytnúť. Typicky sa jedná o akcie s väčším množstvom ľudí a potrebou kontroly ich vstupu.

vstupenky na divadelné predstavenia, hudobné koncerty, predvádzacie akcie, výstavy, premietanie, poukazy pre vstup do zoologických záhrad, hradov, zámkov, ...


Kompletný proces predaja

Vďaka on-line platbám, QR kódom a odbavovacej aplikácii je zaistený celý proces od ponuky až po kontrolu.

Miestenky a sedadlá

Sami si môžete definovať a nakresliť mapu sedadiel, či už pre ples, kino alebo koncertnú halu.

Aplikácia pre odbavenie

Pomocou odbavovacej aplikácie (pre Android a iOS) môžete ľahko kontrolovať vstupenky priamo pri konania akcie!

 

Rezervačný systém pokrýva všetky dôležité kroky pre kompletný proces ponuky, predaja a kontroly vstupeniek. Každá rezervácia môže mať svoju vstupenku a je na Vás, aké všetky možnosti budete v tomto smere využívať (on-line platby, QR kódy, odbavovacie aplikácii, atď.).

Špeciálnym prípadom sú akcie, kedy samotná vstupenka alebo poukaz na vstupenku, je tým hlavným výstupom procesu rezervácie. Typicky sa jedná o rôzne plesy, koncerty alebo dividelní a filmové predstavenia, kedy je potrebné k rezervácii ponúkať konkrétne miesta na sedenie. To je vďaka interaktívnemu editoru "mapy sedadiel" veľmi jednoduché. Druhou skupinou efektívneho využitia vstupeniek je možnosť rezervovať tzv. poukaz, ktorý zákazníka oprávňuje k vstupu v určitom období. To je ideálny pre vstupy do ZOO, hradov, zámkov, výstav, apod.

Vhodný aj pre váš biznis

 

Systém reenio sa prispôsobí konkrétnym potrebám Vášho podnikania vďaka širokým možnostiam nastavenia vzhľadu a parametrov rezervácií.

Prednášky, kultúrne podujatia, workshopy, detské tábory, ...
Výukové kurzy, športové podujatia, tanečné kurzy, ...
Wellness, kozmetika, ordinácie, autoservisy, ...
Aerobik, fitness, marketingové akcie, šport, ...
Vstupenky, poukazy, ...
Prenájom miestnosti a ďalšie ...

Premýšľate, či je pre Vás on-line rezervačný systém vhodný? Prejdite si ČASTÉ OTÁZKY alebo stránky DOKUMENTÁCIE a vyskúšajte systém reenio.