Výukové kurzy, športové podujatia, tanečné, ...

 

Možnosť poskytnúť zákazníkom jednoduchý spôsob rezervácie na všetky termíny vo vzťahu k danej akcii či udalosti. Typicky sa môže jednať napríklad o 2 mesačný tanečný kurz s pravidelným termínom, rovnakým miestom a definovaným opakovaním.

záujmové a vzdelávacie krúžky, umelecká škola, družiny, dlhodobé výukové kurzy, školenia zamestnancov, športové kurzy, pravidelné kolektívne/tímové športové akcie (volejbal, futbal, florbal, basketbal, ...), tématické stretnutia, tanečné kurzy, ...


Pravidelne opakované rezervácie

Termíny s pravidelne sa opakujúcim výskytom a rezerváciami po celú dobu behu, na všetky termíny.

Automatické rezervácie

Jednému zákazníkovi sú automaticky rezervované všetky termíny v rámci behu, s možnosťou jednotlivej správy.

Dochádzka pod kontrolou

Vďaka samostatným rezerváciam je možné mať prehľad o zákazníkoch, ktorí daný termín dorazia alebo nie.

 

Vytváranie opakujúcich sa termínov je so systémom reenio veľmi jednoduché. Vždy je ale dôležité myslieť na to, akým spôsobom sa zákazníci registrujú a či je vhodné ich automaticky registrovať na všetky termíny danej udalosti, alebo sa môžu registrovať len na niektoré z dostupných termínov.

Častým typom akcií sú také, ktorých priebeh je v čase rozdelený do niekoľkých samostatných, nadväzujúcich termínov. Predpokladá sa u nich, že používateľ, ktorý sa na takúto akciu bude chcieť registrovať, chce navštíviť všetky dostupné termíny.

Vhodný aj pre váš biznis

 

Systém reenio sa prispôsobí konkrétnym potrebám Vášho podnikania vďaka širokým možnostiam nastavenia vzhľadu a parametrov rezervácií.

Prednášky, kultúrne podujatia, workshopy, detské tábory, ...
Výukové kurzy, športové podujatia, tanečné kurzy, ...
Wellness, kozmetika, ordinácie, autoservisy, ...
Aerobik, fitness, marketingové akcie, šport, ...
Vstupenky, poukazy, ...
Prenájom miestnosti a ďalšie ...

Premýšľate, či je pre Vás on-line rezervačný systém vhodný? Prejdite si ČASTÉ OTÁZKY alebo stránky DOKUMENTÁCIE a vyskúšajte systém reenio.