Wellness, kozmetika, ordinácie, autoservis, ...

 

Možnosť jednorazových alebo intervalových rezervácií na konkrétne služby, miesta či zamestnancov. Flexibilné nastavenie termínov umožňuje vytvorenie ponuky pre zákazníkov, ktorí si tak budú môcť vybrať podľa časových možností a ponúkaných služieb.

autoservisy, pneuservisy, autoumyvárne, kaderníctvo, nechtová modeláž, kozmetika, wellness centrá, sauny, masáže, právne služby, poistenie, finančné konzultácie, lekárske ordinácie, špecializované kliniky, športoviská (tenis, squash, plávanie, badminton), bowling, ...


Termíny s voľnými rezerváciami

Termíny môžu mať nastavené pravidlá, ktoré určujú kedy a v akom časovom rozsahu sa zákazníci môžu rezervovať.

Kombinácia rôznych zdrojov

Miesto, ponúkaná služba či konkrétny zamestnanec, to všetko môže byť predmetom výberu každého zákazníka.

Opakovanie termínov

Jednoduché nastavenie a opakovanie termínov pre definíciu prevádzkovej doby nielen jednotlivých služieb.

 

Ponúknuť svoj kalendár zákazníkom a umožniť im vlastnú rezerváciu do systému možno jednoduchým zviditeľnením kalendára s dostupnými termínmi v rámci pracovnej doby. Je potom len vecou nastavenia, ako sa tieto termíny obmedzia z pohľadu miesta, kapacity, poskytnutej služby či ľudských zdrojov. V systéme reenio je možné všetko nastavovať jednoduchým kliknutím či dotykom na mobilnom zariadení.

Systém je pripravený na to, aby umožňoval takmer ľubovoľné členenie termínov z pohľadu rozsahu a typov jednotlivých rezervácií. Bežne sa vyskytujú také termíny, ktoré sa síce v čase opakujú s rôznou pravidelnosťou, ale ktoré neobmedzujú používateľov v tom, na aký termín sa majú registrovať. Je len potrebné sledovať prípadné kolízie.

Vhodný aj pre váš biznis

 

Systém reenio sa prispôsobí konkrétnym potrebám Vášho podnikania vďaka širokým možnostiam nastavenia vzhľadu a parametrov rezervácií.

Prednášky, kultúrne podujatia, workshopy, detské tábory, ...
Výukové kurzy, športové podujatia, tanečné kurzy, ...
Wellness, kozmetika, ordinácie, autoservisy, ...
Aerobik, fitness, marketingové akcie, šport, ...
Prenájom miestnosti a ďalšie ...

Premýšľate, či je pre Vás on-line rezervačný systém vhodný? Prejdite si ČASTÉ OTÁZKY a vyskúšajte systém reenio.