Wellness, kozmetika, ordinácie, autoservis, ...

 

Možnosť jednorazových alebo intervalových rezervácií na konkrétne služby, miesta či zamestnancov. Flexibilné nastavenie termínov umožňuje vytvorenie ponuky pre zákazníkov, ktorí si tak budú môcť vybrať podľa časových možností a ponúkaných služieb.

autoservisy, pneuservisy, autoumyvárne, kaderníctvo, nechtová modeláž, kozmetika, wellness centrá, sauny, masáže, právne služby, poistenie, finančné konzultácie, lekárske ordinácie, špecializované kliniky, športoviská (tenis, squash, plávanie, badminton), bowling, ...


Termíny s voľnými rezerváciami

Termíny môžu mať nastavené pravidlá, ktoré určujú kedy a v akom časovom rozsahu sa zákazníci môžu rezervovať.

Kombinácia rôznych zdrojov

Miesto, ponúkaná služba či konkrétny zamestnanec, to všetko môže byť predmetom výberu každého zákazníka.

Opakovanie termínov

Jednoduché nastavenie a opakovanie termínov pre definíciu prevádzkovej doby nielen jednotlivých služieb.

 

Ponúknuť svoj kalendár zákazníkom a umožniť im vlastnú rezerváciu do systému možno jednoduchým zviditeľnením kalendára s dostupnými termínmi v rámci pracovnej doby. Je potom len vecou nastavenia, ako sa tieto termíny obmedzia z pohľadu miesta, kapacity, poskytnutej služby či ľudských zdrojov. V systéme reenio je možné všetko nastavovať jednoduchým kliknutím či dotykom na mobilnom zariadení.

Systém je pripravený na to, aby umožňoval takmer ľubovoľné členenie termínov z pohľadu rozsahu a typov jednotlivých rezervácií. Bežne sa vyskytujú také termíny, ktoré sa síce v čase opakujú s rôznou pravidelnosťou, ale ktoré neobmedzujú používateľov v tom, na aký termín sa majú registrovať. Je len potrebné sledovať prípadné kolízie.

Vhodný aj pre váš biznis

 

Systém reenio sa prispôsobí konkrétnym potrebám Vášho podnikania vďaka širokým možnostiam nastavenia vzhľadu a parametrov rezervácií.

Prednášky, kultúrne podujatia, workshopy, detské tábory, ...
Výukové kurzy, športové podujatia, tanečné kurzy, ...
Wellness, kozmetika, ordinácie, autoservisy, ...
Aerobik, fitness, marketingové akcie, šport, ...
Vstupenky, poukazy, ...
Prenájom miestnosti a ďalšie ...

Premýšľate, či je pre Vás on-line rezervačný systém vhodný? Prejdite si ČASTÉ OTÁZKY alebo stránky DOKUMENTÁCIE a vyskúšajte systém reenio.